1 / 3
Seat Leon 1.6 i moze cel moze i na delovi
1 €
26.04.2020 22:24

Кратово

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

35000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2019

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Se stovi treba na 078 361 787

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XXXX
Потврден огласувач
078361787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам