1 / 1
Плац во Визбегово
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.08.2019 11:41

Карпош / Скопје

Квадратура:

6960 m²

Тип на земјиште:

Останато

Локација: Визбегово – т.н. индустриска зона, Качанички пат
Плацот е залепен до АЛМА-М и е спроти СВИСЛИОН

Плацот е со вкупна површина од 6960 м2, во правоаголна форма. Идеален за индустриски објект, за деловна зграда, фабрика и слично. Има пристап до пат и се наоѓа во средишниот дел на Визбегово

Цена по договор

Контакт: 075 48 58 55 Ристо Гоговски

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Емилија Гоговска
Потврден огласувач
075421171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам