Logo

FIAT SEDICI 4x4 1.9 JTD 88KW 2007GODINA

Број на оглас: 3356196 | Објавен на: 14.09.2019, 19:29
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Sedici

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 4.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


- Fiat Sedici
- 1.9 88kw 120 ks
- 2007 godina
-190000 km
- 4x4 po potreba
- klimatronik
- air bag
- abs
- esp
- elektrika na prozorci
- elektrika na retrovizori
- komandi na volan
- senzor za dozd
- bord kompjuter
- maglenki
- 6 brzini
- centralno na kluc
- aluminski bandazi
- originalno radio so cd
- registrirano cela godina
- napraven kompleten servis

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Goce

Потврден огласувач