1 / 6
Opel Astra 1.7 H
3.350 €
Цената не е фиксна
04.09.2019 23:11

Валандово

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2020

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Opel Astra 1.7 H 101hp
Registirana cela godina so zelen karton
Napraveno kompleten servis

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
078586582
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам