Logo

Massey ferguson 158

Број на оглас: 3356257 | Објавен на: 11.09.2019, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Remontiran registriran pali vozi

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  Slobodan Georgiev

Потврден огласувач