Logo

Guma--Good Year....

Број на оглас: 3356799 | Објавен на: 12.09.2019, 14:49
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


-Prodavam edna guma-195/65/15...cena---
--1000denari...............................................
-Prodavam kanister za gorivo-(20litri)...cena---
--1000denari...............................................
--info na--078\204-197.......

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  vlado

Потврден огласувач