Logo

VW POLO 1.6 TDI 2009

Број на оглас: 3356900 | Објавен на: 29.06.2020, 11:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 5.599 €

5.699 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


POLO 1.6 TDI KAKO NOVO!!
OPREMA
:
-KLIMA
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-2X KLUCA
-ORIGINALNO RADIO SO CD
-ABS/ESP

VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA BEZ NIKAKVA MANA ZA PODETALNI INFORMACII NA TEL 078-437-805

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 AVTOPLAC MOTO

Потврден огласувач