1 / 7
BMW 120D DISEL 2006 NOVA
4.500 €
01.09.2019 05:39

Валандово

Марка:

BMW

Модел:

120

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2020

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

BMW 120D DISEL 2006 PALI VOZI BEZ ZABELESKI MINIMALNA POTROSUVACKA

2000kubika
160ks
5/100pptorosuvacka
Klima
Servovolan
Ful opremna

Napraven kompleten servis ulje filtri kais novi armotizeri 4zimski gumi novi baraj me na 070323924 lupce

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lupce
Потврден огласувач
071219059
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам