1 / 2
Iznamuvame stan od Oktobar do Maj
200 €
Цената е фиксна
12.08.2022 16:22

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

50 m²

Спрат:

3

Греење:

Струја

Iznajmuvame dvosobni stanovi na turisti, van sezona i pod kirija.
Stanovi se do Opstinata Ohrid I Kaj Ohridska Banka.
Podetalno na tel. 075665426

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Hadzi Milutin Nikoliic
Потврден огласувач
075665426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам