1 / 8
Wansenda USB 32 GB
500 МКД
21.06.2021 10:52

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Ново некористено метално USB. Водоотпорно и отпорно на удари. Чита и запишува брзо.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од:

Co
Потврден огласувач
079 257 977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам