Logo

Bandasi 15 4x100

Број на оглас: 3357563 | Објавен на: 17.01.2020, 15:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


4x100
195 65 15 so odlicni letni gumi
Samo bandasite 7000 denari

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач