1 / 4
Niva vo Berovo, Rusinovo
31 МКД
Денес 08:10

Берово / Берово

Квадратура:

6934 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива od 6934м2 со прва класа шума со површина 1767м2. Имотен лист бр. 1896. Нивата се наоѓа на патот помеѓу Владимирово и Русиново.

0.5eur/m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Илија
Потврден огласувач
078246491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам