1 / 5
Podvizni traki za kasi
1 €
29.12.2021 18:19

Бутел / Скопје

Prodavam podvizni traki za kasi vo matketi,ispravni zapcanici komplet so motori i osiguraci, dansko proizvotsvo,ne se slusat koga ra otat,moze proba na mesto

Категорија: Продавници, Трговија / Трговски центари

Се продава од:

Dullo
Потврден огласувач
075668340
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам