Logo

Se Prodava Mercedes C200 Avantgarde

Број на оглас: 3358277 | Објавен на: 01.09.2019, 16:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 11.600 €
12.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes-Benz C200 Avantgarde odlicno socuvan.
Godina: 2009
Kilometri: 163.000
Racen menuvac
-Dizel
-136ps
-Navigacija
-Kozen enterier
-Aluminiumski bandazi 17"
-Cruise control
-Bluetooth
-Komandi na volan


  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Prodazba

Потврден огласувач