1 / 2
Kuciste so card reader
400 МКД
Цената не е фиксна
12.10.2019 19:35

Куманово / Куманово

Prodavam prazni kucista
Tel. 070/441-944

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Kiro
Потврден огласувач
078580504
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам