Logo

Seat Altea

Број на оглас: 3358671 | Објавен на: 02.08.2020, 11:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Seat Altea 2.0 FSI 150к.с. (бензин)

Број на изминати километри: 204.000

Ниво на опрема (SPORT):

10 x воздушни перничиња,
Електрика на прозори,
Електрика на ретровизори,
Електрично преклопување на ретровизори,
Кожен волан,
Команди на волан,
Спортски седишта,
Темпомат,
Автоматски клима уред (дво-зонски),
Светла за магла,
Паркинг сензори,
Алуминиумски тркала.

Дополнителни карактеристики:

На возилото се извршени редовно сите сервисни интервали за кои поседува уредна сервисна книшка и е во одлична состојба. Направена е и промена на сетот (ламела, поттисна плоча, друг лагер и замаец). Нема потреба никакви дополнителни инвестиции.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 -

Потврден огласувач