1 / 1
Se prodava KUKA vo centarot na TETOVO so deloven prostor
По Договор
28.02.2022 09:38

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

240 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

120 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Луксузен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

0000

Se prodava KUKA vo centarot na TETOVO so deloven prostor.
-Podrum 60m2
-Prizemje 120m2 koj sto e rapodelen na :
*35m2 deloven prostor(duqan) so WC
*60m2 vlez i garaza za 2 koli
*25m2 dnevna soba
-1 sprat ima 135 m2
- 2 sprat ima 145 m2
Vkupno ( 6 sobi , 1 kujna , 2 banja, 2 balkoni i 2 Wc )
•Dvor 120m2 .

●Vkupno parcela ima 240m2

Kukata e se naoga Centarot vo Gradot do Sud i GTC Tetovo cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

semir
Потврден огласувач
070714089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам