Logo

VRSENJE SEKAKOV VID NA PREVOZ

Број на оглас: 3359034 | Објавен на: 16.02.2020, 20:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вид на оглас: Се продава


Vrsenje sekakov vid na prevoz niz cela Makedonija.
KONTAKT: MILE: 075-481 432/078-203 592

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Миле

Потврден огласувач