1 / 9
Се издаваат две соби за 3 цимерки во стан во Капиштец
3.700 МКД
07.05.2021 11:49

Скопје Центар / Скопје

Се издава 1 собa во стан во Капиштец. со 2 кревети ( кои можат да се раздвојат) и една соба со еден кревет. Поединечната соба е 5500. Двокреветната е 3700 по кревет. Сметките се за 4 лица. Станот е наменет за љубители на мачки. На прв кат со вкупна површина од 100м2 и тераси од 80м2. Во станот има приклучок за интернет и телевизија. Станот е со парно греење. Цената е 3700 МКД по кревет. Данокот за потстанари го плаќа сопственикот.
Телефон за контакт 070403046

Категорија: Недвижности / Цимер / ка

Се продава од:

Софија
Потврден огласувач
070547511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам