Povolno niva na m.v.Sirinata vo Vinica
2.900 €
3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.04.2022 14:49

Виница / Виница

Квадратура:

824 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava niva KP.BR.11214, KO Vinica, so povrsina od 824 mkv, na m.v.Goce Delcev ili Sirinata vo Vinica, vednas do rekata, vo gradezniot reon, pogodna za izgradba na kuka ili objekt za cuvanje na stoka i sl., postoi vada nad nivatata i voda vo tekot na cela godina.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

sasko
Потврден огласувач
070359685
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам