1 / 12
Продавам 1/2 виолина (половинка)
6.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.04.2020 18:54

Карпош / Скопје

Prodavam 1/2 violina, фабричка, во беспрекорна состојба, кинеска, со извонреден сетап направен од професионален лутиер. Виолината се продава во сет со куфер(футрола), гудало и перниче Wolf кое е компатибилно и со 3/4 виолина. Вкупна цена на сетот е 8000 денари. Цената е фиксна и крајна.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Се продава од:

dexxo
Потврден огласувач
075302051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам