Logo

RUSENJE GRADEZNI OBJEKTI I PREVOZ NIZ CELA MAKEDONIJA

Број на оглас: 3359425 | Објавен на: 17.09.2019, 13:04
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 30 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вид на оглас: Се продава


Rusenje sekakov vid na gradezni objekti.
Sekakov vid na prevoz/transport niz cela Makedonija.
KONTAKT MILE 075-481-432/078-203-592

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Миле

Потврден огласувач