1 / 12
Polovni delovi
1 €
11.05.2022 16:16

Македонски Брод

Opel vectra b 1.6 16v
Opel astra f 1.6 16 v
Audi a4 1.9 tdi
Lanos 1.5
Akcent 1.3
Polo 1.4 99 g
Polo 1.0 2001
Fiat punto 1.1 i 1.7 td
Fiat brava 1.2
Lada 110
Lada samara 1.3
Reno megan 2.0
Pezo 306 hdi
Ford mondeo 2
Se prodavaat samo na delovi za poveke informacii na tell 071 954 401

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

miki
Потврден огласувач
071954401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам