1 / 2
Комода
5.000 МКД
Цената не е фиксна
21.09.2019 18:16

Аеродром / Скопје

Продавам комода, добро сочувана. Димензии 2.30×2.60.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комоди

Се продава од:

Билјана
Потврден огласувач
075284556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам