Logo

BANDAZI 17KI SO GUMI 225 45 17

Број на оглас: 3359724 | Објавен на: 12.09.2019, 18:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 199 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT BANDAZI 4X108 SO GUMI 17KI 225 45 KOMPLET VO EXTRA SOSTOJBA... 077-743-887

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Tose

Потврден огласувач