1 / 4
Mazda 626 2.0 DITD 99god
1 €
Цената е фиксна
07.08.2022 13:53

Гевгелија / Гевгелија

Mazda 626 2.0 DITD 99 god
66kw sedan so klima
se prodava na delovi
Povekje informacii na telefonskiot broj
070 - 509 - 350 imam dve mazdi

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

****
Потврден огласувач
070509350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам