Logo

Stan vo Ohrid 41m2 vo strogiot centar na 150m od Cinarot

Број на оглас: 3360028 | Објавен на: 15.09.2019, 10:23
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 41 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Dame Gruev br.21

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan od 41 m2 kompletno renoviran i opremen vo strogiot centar na Ohrid na 150 metri od cinarot na Ul. Dame Gruev br.21

LICE\TEL ZA KONTAKT: KICE - 078/334-959

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Dragan

Потврден огласувач