1 / 9
PC desk
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.11.2021 13:39

Битола / Битола

одличен ПЦ деск (бирото е куќиште за 2 компјутери) направен е од дрво, метал, пластика и стакло. може монтажа на компјутер да направам јас во него.
можна е замена за компјутерски делови

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077604006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам