Logo

Se prodava vo delovi i vrsime montaza

Број на оглас: 3360290 | Објавен на: 03.09.2019, 23:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Alhambra

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 116 kw / 158 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vo delovi i vrsime montaza.
Polovni delovi za GOLF 4

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Ljubisa

Потврден огласувач