Logo

ЗАВАРУВАЧ

Број на оглас: 3360384 | Објавен на: 16.09.2019, 08:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Категорија: Машинство

Пол : Машко

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 1.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Се бараат заварувачи со бугарски пасош за работа во Кипар. Контакт 076479048

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  saso

Потврден огласувач