1 / 6
Se iznajmuva apartman za studenti
1 €
04.09.2019 14:00

Струга / Струга

Број на соби:

2

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ul. J. N. A. 143

Se iznajmuva apartman vo blizina na FON Fakultetot
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Pavle
Потврден огласувач
075645126
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам