Logo

Opel Astra 1.7 cdti

Број на оглас: 3360805 | Објавен на: 04.12.2019, 12:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 3.200 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Cosmo paket
Centralna brava
2 kluca
elektrika na prozori
elektrika na retrovizori
komandi na volan
mp3 fabricko radio
bord computer
tempomat
kozen volan
klimatronik
avtomatski svetla
maglenki
parking senzori
al. bandazi (opc)
letni gumi 205 55 R16
nov akumulator (garancija 2god.)
napraven kompleten servis
registrirana do 23.02.2020god.+ zelen karton
celosna servisna istorija

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 MY

Потврден огласувач