Logo

Prodavam motor od Toma Vinkovik

Број на оглас: 3360902 | Објавен на: 14.09.2019, 18:40
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Motor od Toma Vinkovik
21 konjska snaga
700€
071567166 Zoran

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Darko

Потврден огласувач