Logo

Работа во странство со Македонски пасош

Број на оглас: 3360987 | Објавен на: 11.09.2019, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Категорија: Градежништво, Архитектура

Пол : Машко

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 1 €

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Се бараат :
- Петмина Армирачи :
1.Обезбедено сместување
2. Обезбеден превоз до работа
3.Обезбедена работна виза
4.Осигурани во Хрватски завот за вработување
5.Работно време од 8-10 часа
6.Да знае да чита самостојно електрични шеми
7.Сатнина од 6-7 еур

- Петмина Помошници армирачи :
1.Обезбедено сместување
2. Обезбеден превоз до работа
3.Обезбедена работна виза
4.Осигурани во Хрватски завот за вработување
5.Работно време од 8-10 часа
6.Да знае да чита самостојно електрични шеми
7.Сатнина од 4-5 еур

-Тројца Лимари:
1.Обезбедено сместување
2. Обезбеден превоз до работа
3.Обезбедена работна виза
4.Осигурани во Хрватски завот за вработување
5.Работно време од 8-10 часа
6.Сатнина од 6-8 еур

-Двајца Гипсар:
1.Обезбедено сместување
2. Обезбеден превоз до работа
3.Обезбедена работна виза
4.Осигурани во Хрватски завот за вработување
5.Работно време од 8-10 часа
6.Сатнина од 6-8 еур

-Тројца Фасадер:
1.Обезбедено сместување
2. Обезбеден превоз до работа
3.Обезбедена работна виза
4.Осигурани во Хрватски завот за вработување
5.Работно време од 8-10 часа
6.Сатнина од 6-8 еур

Работните задачи ќе се обавуваат во Риека како и сместувањето.Сместувањето е во соби со два кревети.

Тргање од 15 до 20.09.2019 год
Информација на тел: 078685329 - Славчо од 09,30-18,30 час.

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  slavco

Потврден огласувач