Logo

BONBINA CITROEN-PEZO PBT-GF-20

Број на оглас: 3361270 | Објавен на: 18.09.2019, 13:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Tип на делови: Палење делови/ свеќички

Цена: 1.600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


BONBINA ZA
PEUGEOT
CITROEN
CLIO
SO SIV DZEK
TEL.078530980

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  turbo

Потврден огласувач