Logo

НОВ СТАН ВО КАРПОШ 4 ДО КАСКАДА - 70м2

Број на оглас: 3361531 | Објавен на: 15.10.2019, 10:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 70 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2019

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Карпош 4 мост ОН

Цена: 66.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Нов и невселуван стан на одлична и мирна локација во Карпош 4 веднаш до ресторан Каскада и во непосредна близина на р. Вардар.

Функционален распоред во 70м2: дневен престој во комуникација со кујна и трпезарија, две спални соби, бања и гостински тоалет и балкон со поглед на Водно кон југ.

Цена: 66 000 евра со вклучен ДДВ

За дополнителни информации во врска со станот или закажување на термин за гледање, слободно контактирајте не.

Контакт тел:
075/ 206-172

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Компас Недвижности (претпријатие)

Потврден огласувач