Logo

Renault Mégane 1.4 16v

Број на оглас: 3361770 | Објавен на: 15.10.2019, 19:11
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 2.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Renault Mégane 1.4 16v,2003 god vo solidna sostojba.Kolata e redovno servisirana i odrzavana.Full oprema.Registrirana e cela godina.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач