Logo

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ - 57м2

Број на оглас: 3361798 | Објавен на: 15.10.2019, 15:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 57 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на градба: 2019

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Североисток

Адреса: Козле - близу Макпетрол

Цена: 1.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Нов стан на одлична и мирна локација во Козле во непосредна близина на амбуланта Козле и Макпетрол бензинска пумпа.

-> 57м2 со 2 спални соби | 2 балкони | 1 бања
-> 2-кат
-> индивидуално греење на сопствено парно со електрично котле
-> можност да се купи сопствен надворешен паркинг
-> ориентиран кон североисток со отворен поглед во далечина
-> висококвалитетни материјали на изведба
* демит фасада 15цм стиропор
* рехау 3-слојни термопан стакла
* медијапан внатрешни и блиндор надворешна врата
* таркет под и плочки по избор
-> околина: детска градинка, основно училиште, амбуланта, паркови и зеленило, супермаркети, аптеки и се што е потребно за нормално функционирање
-> рок на вселување - октомври 2019год.
-> имотни листови

Цена: 1100 евра/м2 со вклучен ДДВ

За подетални информации или закажување термин за гледање на становите, контактирајте не:

тел. 075/ 206-172

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Компас Недвижности (претпријатие)

Потврден огласувач