1 / 7
Komplet mashini za STOLARIJA,KROJACKA 320 ...
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.09.2019 09:14

Охрид / Охрид

Se prodavaat mashini za izrabotka na mebel
ABS racna kantirka
Kompresor
Smirgla so bezkonecna lenta
Stalna dupcalka
Freza
Poveke info na VIBER 078567881

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078567881
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам