1 / 3
Samsung Galaxy J3
3.500 МКД
12.09.2019 15:23

Виница / Виница

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy J3

Боја:

White

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Smeneta baterija, dobro socuvan

moze zamena

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Stefan
Потврден огласувач
079235092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам