Logo

Nokia 6.1 garancija kutija zamena za p20

Број на оглас: 3362210 | Објавен на: 11.09.2019, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Nokia

Модел: Nokia

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 7.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ekstra tel zamena nlza huavei p20 mose i moja doplata kutija komplet

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  Slobodan Georgiev

Потврден огласувач