Logo

Prodavam Plac so objekt

Број на оглас: 3362525 | Објавен на: 09.10.2019, 17:04
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 1200 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 299.000 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac so objekt okolu 1200m2 posle benzinskata nacional na robovski pat.. pogodno mesto izleguva na pat bez nikakvi zamerki..
Povekje info na tel 075219220

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  XXXXX

Потврден огласувач