1 / 3
ITNOO Mercedes A 170
1 €
06.09.2019 18:39

Делчево / Делчево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 170

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Into se prodava!!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

daniel savic
Потврден огласувач
076519862
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам