1 / 9
Se izdava stan soba apartman
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.10.2022 15:56

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Греење:

Струја

Se izdava prostor so svoja kujna i kopatilo mnogu povolno.Prostorot e na prizemje so tarasa i parking za vozilo.Poveke inf. na tel 070 815 973 ili 077 519 222.Moze i za podolg vremenski period.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Goce
Потврден огласувач
070815973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам