1 / 12
Iveco turbo zeta
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.10.2019 09:20

Демир Хисар

Se prodava iveco turbo zeta 1992 god.
Servo volan vozdosni kocnici napred diskovi i plocki za poveke informacii na tel. 070765547 vlatko

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
070765547
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам