1 / 4
PRODAVAM NISKOMONTAZNO BOLJERCE 10L "PARNOVOD BITOLA"
3.000 МКД
22.08.2020 12:52

Битола / Битола

10l so KAZAN IZRABOTEN OD PROHROM SO NEOGRANICENA GARANCIJA TRI GOD STARO OD KOI SAMO EDNA GOD RABOTENO-EKSTRA SOCUVANO

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

GORAN
Потврден огласувач
078254178
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам