1 / 5
Хоризонтална брента
1 €
07.08.2020 11:40

Охрид / Охрид

Се продава хоризонтална брента 1200 во исправна и одлична кондиција можи да се види и проба во секое време плус оштрилица , пили се комплет

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Alek
Потврден огласувач
070232240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам