Logo

Ford Fiesta 1.4 tdci 2007 god.Moze zamena za Dzip

Број на оглас: 3362954 | Објавен на: 17.09.2019, 14:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 48 kw / 65 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ford Fiesta 1.4 tdci 2007 god
Registrirana do 06.2020 god.
Oprema:
Klima
Abs
Airbag
Radio cd
Elektrika na predni prozori
Moze zamena za dzip 2006-2007 godina so moja doplata.

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  Bobi

Потврден огласувач