1 / 3
Продавам дрвени прозори
1 €
23.09.2021 23:09

Ѓорче Петров / Скопје

Продавам дрвени прозори комплет со ролетни доста сочувани димензија 180х140 - 3 парчиња цена по договор

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
070512458
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам