1 / 2
Se izdava plac na ul.Skupi
200 €
Цената е фиксна
24.12.2019 10:19

Карпош / Скопје

Квадратура:

5850 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Plac na ul.Skupi, sproti benzinskata Top Trejd. Placot e so odlicna lokacija, i e pogoiden za avtoplac, TIR parking, stovariste itn. Cenata za iznajmuvanje 200evra za 1000m2. Minimalna povrsina za iznajmuvanje e 3000m2.
Napomena - placot nema struja i voda.
Informacii na 070 246 403.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

aleksandar
Потврден огласувач
070317868
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам